2019 Kışlık Kombin Önerileri

2019 yılının girmesi ile birlikte kış dönemine ait olan kombinler merak konusu olmuş olup, buna göre sizlere kışlık kombin önerileri konusunda sizlere bu yılın modasına uygun parçaları vererek önerilerde bulunacağız. Öncelikle bu kombinlerin sizin tarzınızı yansıtıp yansıtmadığına hatta fiziğinize uygun olup, olmadığına bakmalı ve buna göre bu kombinleri farklı şekillerde kullanmanızı tavsiye ederiz. Genel olarak kış renklerinden olan kahve, siyah, bordo gibi koyu renkler ile kombinlerin yapıldığını belirtmek isteriz. 2019 kışlık kombin önerileri hakkında tüm detayları yazımızın devamında sizlere sunacağız.

Spor Kışlık Kombin Önerileri

2019 yılında kış renklerinden olan kahve zirvede yerini korurken, aynı zaman da spor parçalardan olan kot pantolonlar yine bu kışın spor kombinleri arasında vazgeçilmezler listesinde yer alacak. Buna göre 2019 spor kışlık kombin önerileri olarak bu seneye damga vuran eskitilmiş kot pantolon ve üzerine salaş tunik şeklinde kahverengi bir kazak giyerek kombin oluşturabilirsiniz. Tabi ki tamamlayıcı parçalardan olan kahve botlar ve siyah bir çanta kombini tamamlamanız için harika bir öneridir. Bunun dışında ilave olarak gözlük ekleyebilir saçlarınızı salarak üzerinize siyah bir deri ceket kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Kışlık Spor Şık Kombin Önerileri

Son zamanların ayrılmaz parçası ve özellikle kışın kullanılan parçalardan olan taytlar 2019 yılında da varlığını koruyacak olup, buna göre 2019 kışlık spor şık kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. Siyah kalın taytların üzerine siyah bir badi giyerek kombini tamamlamak amacı ile siyah, beyaz ve gri karışımı olan panço kışın sert havasından kendinizi koruyabilirsiniz. Bunun dışında ise ayakkabı tercihi olarak altına siyah uzun çizmeler tercih ederken eğer ki hava yumuşak ise bir babet ile kombini tamamlayabilirsiniz. Siyah bir çanta ve çeşitli takılar ile bu kombini zenginleştirmeniz mümkün olup, yukarıda sizler ile paylaştığımız parçalar bu kombinin parçalarıdır.

Kışlık Klasik Kombin Önerileri

2019 kışlık klasik kombin önerileri konusunda sizlere tavsiye edeceğimiz parçalar bordo ve gri renkler içerecek olup, bu sene bordo rengi de kış ayı için ayrılmaz bir parça olarak kullanılacaktır. Buna göre ise gri bir pantolona eşlik edecek olan bordo bir badi giyerek, gri botlar ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bordo bir çanta ile kombini tamamlayacak olup, bunun üzerine krem ya da siyah bir kaban giyebilirsiniz. Aynı zaman da salaş bir kolye, halka küpeler ve son olarak bordo renk barındıran bileklikler takarak kombini tamamlayabilirsiniz.

Son olarak sizlere bu yılın parçalarını kapsayacak olan kombinler paylaşacak olup, bu kombinlere göz atarak oldukça şık parçalar elde edebilirsiniz. Sizlere önerdiğimiz parçalara ek olarak takılar, montlar, ayakkabılar da değişiklikler yapabilir ve bu şekilde daha farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Tamamen sizlerin fiziğine bağlı olarak kombinleri değiştirmeniz mümkündür.

Unutmayın ki kombinin güzel olduğu kadar kendinizi rahat hissediyor olmanız konforlu bir deneyim elde etmeniz de önemlidir. Kışın tercih edilen yünlü, ağır ve kalın giysileri birbirinin zıttı kaban veya mont gibi giyeceklerle tamamlayabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden siz değerli ziyaretçimiz, fikrinizi, deneyiminizi yorum olarak paylaşınız ki önerinizi internet dünyasına yansıtalım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir