2019 Kaban Modelleri

Kışın soğuk ve tesirli havalardan korunmak amacı için tercih edilen korunma yöntemleri arasında bayanların mutlaka dolaplarında bulundurdukları kabanlar yer almaktadır. Kabanlar hem klasik kombinlere eşlik eden ve tamamlayan parçalar olurken hem de spor kombinler ile kullanılabilir seçenekler arasında yer almaktadır. Bu yazımızda sizlere kaban modelleri arasında yer alan renk seçenekleri, modelleri, kombinleri hakkında bilgiler verirken 2019 kaban modelleri hakkında da bilgileri paylaşmış olacağız. Malum ki ocak ayı itibari ile girdiğimiz 2019 kışı için her sene olduğu gibi bu yıl da kaban modellerinde farklılıklar bulunacak olup, bu farklılar modaya uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. Buna göre ise sizlere bu yılın en çok tercih edilecek olan kabanlarını sizler ile paylaşacağız.

Klasik Kaban Modelleri

İş hayatında sık sık tercih edilecek olan kaban modelleri klasik kombinler arasında yer alacak olup, bu yıl klasik kaban modellerin de siyah, kahve, gri gibi renkler ön plana çıkacaktır. Bunun dışında ise beyaz da bu yıla yeni eşlik eden renkler arasında yer alacaktır. Koyu renkler genellikle klasik kaban modeli olarak karşınıza çıkacak olup, klasik modeller de genellikle düz ve detayları olmayacak modeller ön plana çıkmaktadır. Klasik kaban modelleri klasik kombinler ile tamamlandığında sizi oldukça şık bir görünüme sokacak olup, davetler, iş hayatı gibi durumlarda oldukça kullanışlı bir tercih olacaktır.

Spor Kaban Modelleri

Kabanlar yukarıda da belirttiğimiz üzere kışın hem klasik kombinlere eşlik edebilen bir parça olurken, hem de spor kombinlere eşlik etme imkanı barındırmaktadır. Spor kombinlere eşlik eden spor kaban modelleri, daha detaylı ve daha canlı renkler barındırmaktadır. Örneğin bu yıl yani 2019 spor kaban modelleri olarak kırmızı, lacivert, pembe gibi renkler ön plana çıkmakta olup, bunun yanı sıra daha salaş modeller spor kombinler için ideal olacaktır. Tabi ki yapılan kombinlerin de kaban modeline eşlik etmesi uyum sağlaması gerekmektedir. Spor kaban modelleri olarak sizlere örnek verdiğimiz lacivert model hem spor şekilde kullanabilir cinsten olurken hem de klasik şekilde kombin etmenizi sağlayacaktır.

2019 Yılının Trend Kaban Renkleri

Kışın trend renkler olarak genellikle siyah, kahve ve bordo gibi renkler ön plana çıksa da bu yıl renkler kışa canlılık kazandıracak olup, kırmızı, pembe, gri, lacivert gibi renkler ön plana çıkacaktır. Bunlar hem hayatınıza canlılık katacak olup, hem de vitrinler de canlılık görünecektir. Sizlere bu yıla damga vuran renkleri verirken aynı zaman da farklı kaban modelleri hakkında da paylaşımda bulunacağız. Düz kaşe kabanların yanı sıra tüylü, deri ayrıntılı kabanlar da bu yıl zirvede yer alacaktır. Örneğin tüylü kabanlar bu yıl hem sizleri sıcak tutarken hem de farklı bir ambiyans vererek sizlere farklı bir görünüm sunacaktır.

Herzaman olduğu gibi sizlere önerimiz ister kaban olsun ister farklı bir kıyafet olsun rahat hissettiğiniz ürünleri alınız, kullanınız. Şık olmak sağlığın önüne geçmemeli. Huzurlu ve mutlu kışlar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir