2019 Çizme Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmez parçalarından olan çizmeler bu yıl da sık sık karşınıza çıkacak olup, kombinler de ayrılmaz parçalar olarak kullanılacaktır. 2019 çizme modelleri, aslında iki çeşit şekilde karşımıza çıkacaktır. Bunlardan birisi klasik modeller olurken, diğeri ise spor çizme modelleri olacaktır. Sizlere çizme modelleri hakkında pek çok bilgi paylaşırken, aynı zaman da bu yıla damga vuracak olan modeller, renkler, tasarımlar ve kombinler hakkında bilgileri de paylaşacağız. Uzun ve kısa çizme modelleri hakkında da sizlere bilgileri verecek olup, bu şekilde kombinlerinizi yeni trendleri takip ederek yapabileceksiniz. Tabi ki bunun şekilde modaya ayak uydurmanız da mümkün olacaktır.

Klasik Çizme Modelleri
İş hayatı, davetler, gece hayatın da kullanabileceğiniz çizme modelleri, genellikle klasik modellerden oluşması gerekmekte olup, buna göre ise klasik çizme modellerin de bu yıl oldukça trend parça yer almaktadır. Bu parçalar ise kombinlerinize göre kışın sizleri soğuktan korurken hem de mükemmel bir tarz oluşturmanızı sağlayacaktır. Klasik çizme modelleri kışın karlı günlerde giyilmesi çok fazla mümkün değildir. Çünkü klasik modellerde az bile olsa topuk bulanacak olup, bunun için de kışın karlı ve yağışlı günlerde topuklu giymek çok fazla mümkün olmamaktadır. Bu modeller genellikle uzun çizmelerden oluşmakta olup, diz boyutun da yer almalıdır. Siyah, beyaz, gri ve kahve tonlarında olan renkler daha çok tercih edilmektedir.

Spor Çizme Modelleri
Spor şıklık her zaman ön plana çıkmakta olup, çizmelerde de bu detaylar oldukça sık rastlanmaktadır. Çizme modellerinde Spor tarzında olan modeller oldukça sık tercih edilmektedir. Spor çizme modelleri, zımbalar, demir detaylar, bağcıklar gibi özellikler içermekte olup, bu modeller genellikle deriden oluşmaktadır. Dizin hemen altında yer alan çizme modelleri bazı zamanlar da kısa şekilde de görülmektedir. Genellikle topuksuz ve siyahtan oluşan spor çizmeler tarzını yansıtmak isteyen kişiler için ideal seçeneklerden olacaktır. Tabi ki gri, kahve gibi çizmeler de bu yıl oldukça sık kullanılan renkler arasında yer almaktadır.

 

Kısa çizme modelleri

Kısa çizme modelleri arasında yer alacak olan modeller hem klasik hem de spor kombinler için kullanılabilir nitelikte olurken, genellikle bu yıl topuksuz modeller ön plana çıkacaktır. Püskül detayları geçtiğimiz sene ön plana çıkarken bu yıl da çizmeler de bu özellik devam edecek olup, taba renkleri, bordo, siyah, gri gibi renkler ön plana çıkacaktır. Özellikle ön plana çıkmakta olan kısa çizme modellerini sizlere yukarıda paylaştık. Bu model bilek kısımda bittiği için bot kategorisinde de yer almaktadır. Bu modelin topuklu, biraz uzun veya düz modelleri de bulunmakta olup, tercihinizi istediğiniz yönde tercih ederek kullanabilirsiniz. Kaliteli ve şık bir kombin ile bu çizmeleri tamamlayabilir ve harika bir kombin oluşturabilirsiniz.

Herzaman olduğu gibi bu yazımızda da kendinize yakışan her tür çizmeyi giyebileceğinizi belirtir, modanın asıl sizin zevkiniz olduğunu hatırlatır, sizi sıcak tutacak, üşütmeyecek, ayağınızı dış etkilerden koruyacak cizmeleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir